Styl życia

Zdrowy styl życia to nie tylko odżywianie!

by Jacek on

Zdrowe odżywianie ważne jest przede wszystkim dla osób, które muszą stosować dietę, czy to ze względów zdrowotnych, na przykład zbyt wysokiego cholesterolu, czy dla zrzucenia nadprogramowych kilogramów. Tak naprawdę jednak o zdrowe żywienie na co dzień powinni dbać wszyscy, a przynajmniej na miarę swoich możliwości.

Czym jest zdrowy styl życia?

by Jacek on

W dzisiejszych czasach bardzo wiele mówi się o zdrowym odżywianiu i zdrowym życiu w ogóle, ale czy na pewno wszyscy wiedzą, na czym to polega? Czym jest na przykład zdrowy styl życia? Składa się nań wiele czynników i właśnie dlatego niektórym osobom może być tak trudno go zachować.

Korygując nos…

by Jacek on

Realizowanie zabiegów korekty nosa wynika zarówno ze wskazań medycznych, ale coraz częściej z oczekiwań pacjentów związanych z poprawą wyglądu samego kształtu nosa. Oczywiście bez względu na to czy korekta nosa jest związana ze wskazaniami medycznymi, czy wynika z chęci poprawy wyglądu nosa niezbędne jest wykonanie operacji, co wymaga również wykonania szczegółowych badań między innymi krwi, ciśnienia a także konsultacji anestezjologicznej.